کوشا دانه
خانه / پسته / مرکز فروش پودر پسته پاکتی در تهران

مرکز فروش پودر پسته پاکتی در تهران

در مرکز فروش پودر پسته پاکتی در تهران این محصولات در وزن های مختلف به فروش می رسند. امروزه پودر پسته در بسیاری از دسرها و غذاها مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل طرفداران زیادی نیز دارد. پودر پسته های پاکتی از بهترین نوع پسته با کیفیت می باشند که طعم بی نظیری دارند و تمامی ذائقه ها آن را می پسندند و در انواع ریز و درشت به فروش می رسند.

مرکز فروش پودر پسته پاکتی در تهران

چند نکته درباره پودر پسته پاکتی

چند نکته درباره پودر پسته پاکتیچند نکته که درباره پودر پسته پاکتی باید بدانید این است که حتما این محصول را از مرکز معتبر فروش پودر پسته تهیه نمایید، همچنین به هنگام خرید حتما به مشخصات روی پاکت از جمله تاریخ تولید و انقضاء و علامت بهداشتی بودن آن توجه کنید، در صورت امکان اگر می شود قبل از خریدن آن را تست کنید که سالم باشد و بوی ماندگی ندهد. 

 این فرآورده خوراکی با ارزشی می باشد که امروزه کارخانه های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند‌. شرکت هایی که این خوراکی را تولید می کنند از پسته های مرغوبی استفاده می کنند که تا مدت ها، طعم خود را از دست نمی دهند.

طی سال های اخیر فعالیت بالای این کارخانه ها موجب صادرات بسیار این محصول به کشورهای همسایه گردیده است. پودر پسته از خوراکی هایی می باشد که تمام افراد با خواص آن برای سلامتی بدن آشنا می باشند. با توجه به این که این خوراکی دارای انواع ویتامین ها و مواد مغذی می باشد بسیار برای رشد کودکان مفید است و مصرف آن با ترکیب عسل خاصیت آن را دو برابر می کند. 

پسته و پودر آن  به عنوان یک ملین قوی و بهبود دهنده سیستم گوارشی بدن می باشد که  در طب سنتی بسیار  تجویز می گردد و توصیه می شود که هر فرد در روز بین ۵تا۱۵ عدد از این خوراکی را میل کند، ضمن این که طعم پودر پسته  همانند پسته های معمولی می باشند.

از دیگر خاصیت های پودر پسته داشتن آهن فراوان و  بر طرف کننده کم خونی می باشد، همچنین این محصول حافظه را تقویت می کند و به افراد سالمند توصیه می شود که این خوراکی را در سبد تغذیه ای خود قرار دهند. 

طبع این خوراکی بسیار گرم می باشد و باید در مصرف آن حد تعادل  را رعایت نمود. 

عمر مفید پودر پسته پاکتی

عمر مفید پودر پسته پاکتیعمر مفید پودر پسته پاکتی  بر روی بسته بندی آن ها درج شده است و پاکت های این محصولات به دلیل نگهداری در فریزر یخچال باعث می شوند که پودرها طراوات و تازگی اولیه خود را حفظ کنند و به طور معمول  تا دو سال می توانید از آن استفاده کنید.

از پودر پسته در تزیین انواع کیک و شیرینی و دسرهایی مانند فرنی و شله زرد استفاده می شود همچنین در رستوران ها این محصول نیز کاربرد دارد. البته  بیشتر قنادی ها این محصول را، به صورت عمده خریداری می کنند اما پاکت های کوچک این خوراکی برای مصارف خانگی تهیه شده است. این پودرها که از خلال کردن پسته به دست می آیند از لحاظ قیمتی ارزش بالایی دارند بنابراین قیمت آن ها کمی بیش تر از قیمت پسته سالم می باشد. 

معتبرترین مراکز عرضه پودر پسته پاکتی

معتبرترین مراکز عرضه پودر پسته پاکتیدر معتبر ترین مراکز عرضه پودر پسته پاکتی انواع بسته  بندی این محصول با کیفیت و قیمت های مختلفی وجود دارد. قیمت پودر پسته پاکتی در این مراکز بسیار مناسب می باشد و دلیل آن خرید مستقیم این محصول توسط این مراکز از درب کارخانه است. 

پودر پسته در انواع ریز و درشت و وزن های متفاوت در پاکت بسته بندی می شود. این خوراکی که در ایران تولید می گردد عاری از هرگونه ناخالصی می باشد که همین امر موجب شده که کشورهای اطراف از این محصول استقبال کرده و آن را به مقدار بالایی خریداری کنند. 

مطلب پیشنهادی

خرید دسته اول انواع مغز پسته با قیمت مناسب

خرید دسته اول انواع مغز پسته با قیمت مناسب

آیا می­دانستید که  مغز پسته از پرطرف­دارترین مغزها و اعضا آجیل به حساب می آید؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما