" alt="کوشا دانه " style=" position: fixed; top: 0; z-index: 100; max-width: 100%;">
خانه / خلال پسته / فروش ویژه خلال پسته اصل

فروش ویژه خلال پسته اصل

امروزه مواد مغذی هایی که به رشد مغز کمک می‌کنند را شامل مغز هایی مثل بادام، پسته و خلال پسته اصل آن، بادام زمینی، بادام هندی و مغز های دیگری است که مورد پسند ترین آنها پسته است.

فروش ویژه خلال پسته اصل

نگاه کلی بر خلال پسته اصل

نگاه کلی بر خلال پسته اصلمغز های پسته و بادام را به صورت خلالی نیز در می آورند تا در خوراکی های دیگر مثل بستنی، ژله و مواد دیگر بگذارند زیرا مخلوط خلال این دو مغز با غذاها به آنها طعمی خوشمزه و باورنکردنی می دهند.

ما در این مطلب می‌خواهیم در باره ی خلال پسته ی اصل بپردازیم تا نحوه ی شناسایی آن ها را به شما بگوییم، اما باید بدانید پسته دو نوع دارد 

١.پسته ی شور :پسته را با نمک و جوهر لیمو مخلوط می‌کنند تا مزه  شوری دهد و این نوع پسته مصرف کنندگان زیادی دارد. 

٢.پسته ی خام. این پسته بر خلاف پسته ی شور با هیچ ماده ای مخلوط نمی کنند و مصرف کننده می تواند مزه ی اصلی و خام پسته را بچشد. 

اگر می خواهید خلال پسته ی اصل داشته باشید می توانید خود خلال پسته درست کنید و مراحل آن را به صورت خلاصه توضیح داده می شود :

١.تا جایی که امکان دارد سعی کنید از پسته ی شور استفاده نشود. 

٢.پسته هارا هم می‌توان مغز کرد یا از پسته ی خشک استفاده کرد. 

٣. مغز را در آب جوش بریزید تا چند قل بخورد و تا پوست آن به راحتی جدا شود. 

۴.پسته هارا در آبکش بریزید و بعد از پوست کندن آن را در آب یخ قرار دهید تا مغز پسته ها به صورت لپه درآید. 

۵. مغز ها را با چاقوی تیزی به صورت خلال در بیاورید و آن هارا درون یک پارچه ی تمیز در معرض نور افتاب قرار دهید تا خشک شود. 

این مراحل درست کردن خلال پسته به صورت خلاصه بود. 

ویژگی بارز خلال پسته اصل

ویژگی بارز خلال پسته اصل

از ویژگی های بارز خلال پسته ی اصل می‌توان به سالم بودن خلال، رنگ سبز خلال، اندازه، طعم و روغن خلال اشاره کرد که هر خلال پسته ای این ویژگی ها را داشته باشد نشان از اصل بودن و کیفیت خوب آن خلال دارد.

تمام این ویژگی ها که خلال پسته را با کیفیت و خوب می کند می توان در شهر قزوین مشاهده کرد زیرا رتبه ی بزرگترین عرضه کننده و تولید کننده در سراسر  کشور را به خود اختصاص داده است و این دلیل خوبی برای مصرف کنندگان این محصول است. 

عرضه و پخش خلال پسته اصل

عرضه و پخش خلال پسته اصلتنوع پسته ی کشورمان باعث تولیدات زیاد و باکیفیت در کشور می شود و مصرف کنندگان می توانند از طریق سایت های اینترنتی یا خریداری عمده ی این محصول پسته های خوب و با کیفیت داشته باشند. 

پخش خلال پسته بیشتر از شهر قزوین است زیرا به دلیل سبز بودن آن، رنگ ظاهری و مزه ی خوشایند و مطلوبی که دارد در لیست پر فروش ترین خلال پسته های ایران است. 

کیفیت خلال پسته بستگی به مغز پسته دارد هر چه کیفیت و رنگ مغز پسته بهتر باشد کیفیت و رنگ خلا پسته نیز بهتر می شود و این دلیل خوبی است برای داشتن مصرف کنندگان زیادی برای شهر قزوین که این پسته ها و خلال پسته های خوب را عرضه می کنند.

ایران به دلیل داشتن آب و هوای مناسب می تواند با حمایت از این محصولات با ارزش و پشتکار باغ بان های مهربان و پر تلاش در صادرات،پیشرفت دوچندانی داشته باشد واین مغز هارا به کشور ها همسایه از جمله عراق و کشور های دیگر صادر کند. 

از شهر های دیگر که باغ های پسته ی زیادی با کیفیت خوب و مناسب دارند و به سراسر کشور به صورت عمده و اینترنتی پخش و عرضه می‌کنند تا رضایت مصرف کنندگان را جلب کنند می‌توان شهرهای رفسنجان و کرمان هستند که با باغبان های پرتلاش صادرات کشور را با کیفیت بالا افزایش می دهند. 

مطلب پیشنهادی

صادرات مغز پسته دندانه از طریق سایت مرکز خرید و فروش مغز پسته

صادرات مغز پسته دندانه از طریق سایت مرکز خرید و فروش مغز پسته

مغز پسته دندانه یکی از کالاهای صادراتی و ارز آور غیر نفتی محسوب می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما