" alt="کوشا دانه " style=" position: fixed; top: 0; z-index: 100; max-width: 100%;">
خانه / خلال پسته / خلال پسته ارزان در بازار داخلی

خلال پسته ارزان در بازار داخلی

خلال پسته ارزان اما کیفیت خوب در استان کرمان تولید و به بازار عرضه می شود.  اصولا ما جماعت ایرانی برای تهیه غذا ها و دسرهای سنتی خصوصا از پودر مغزیجات و خلال و امثالهم نهایت استفاده را می کنیم چون علاوه بر اینکه غذا و دسر ما را زیباتر نشان می دهد کیفیت آن نیز افزایش پیدا می کند. اگر در ظروف شیک و گران مثل ظروف مرغی اصیل اصفهان  غذای خود و یا دسر را به مشتریان در رستوران ها و تهیه غذا ارائه بدهیم قطعا دور از چشم نمی ماند و کلاس اون رستوران را ارتقا می دهد . طعم و رنگ و بوی آن که جای خود دارد. غذایی هم که در منازل توسط کدبانوی محترم خانه تهیه می شود که جای خود دارد و یک مقوله کاملا مجزاست. 

خلال پسته ارزان در بازار داخلی

همه چیز درباره خلال پسته

همه چیز درباره خلال پسته خلال پسته از قدیم الایام بیشتر برای تزئین شله زرد که فوق العاده خوشمزه و لذیذ است استعمال می کردند و البته خلال بادام  نیز جایگاه مخصوص خودش را داشته است . علاوه بر رنگ زیبای سبزی  که دارد طعم خوب و به یاد ماندنی نیز به غذای ما می دهد. خلال پسته را از انواع پسته ها  اعم از اکبری،  احمد آقایی، اوحدی و…..می شود تهیه کرد . در بازار مغزیجات انواع و اقسام خلال پسته و بادام به راحتی در دسترس عموم است .

در ماه مهر و شهریور در اکثر مغازه ها پسته تر به وفور یافت می شود کدبانوی خانه می تواند پسته تر را به اندازه دلخواه خریداری نموده و آن را به طرق مختلف خانگی خشک نموده و در فصول بعدی سال استفاده نمایند. 

موارد استفاده از خلال پسته

موارد استفاده از خلال پسته کدبانو های ایرانی اصولا از خلال پسته در مرصع پلو که یک غذای کاملا مجلسی و خوش طعم است بانضمام خلال بادام و زرشک استفاده می کنند.  اما استفاده اصلی خلال پسته  و خلال بادام بیشتر زمانی است که مادران ایرانی اقدام به پخت شله زرد می کنند.

انواع خلال پسته ایرانی در بسته بندی های متنوع و گرم های کم یا زیاد در اکثر فروشگاه های کشور قابل دسترسی و خرید است. البته خانم ها خودشون می توانند با کمی حوصله و درایت در منزل خلال پسته را آماده کنند چون از نظر قیمت خوب کاملا طبیعی است  که مبادرت به انجام اینکار مقرون به صرفه است و حجم بیشتری از خلال پسته به نسبت خلال پسته آماده برای ما بدست می آید.

با یک چاقوی تیز و به راحتی می توان پسته ای را که کاملا تر خریداری کرده اید را برش بزنید و تبدیل به خلال کنید به مرور زمان خشک می شود .

تفاوت قیمت انواع خلال پسته موجود در بازار

تفاوت قیمت انواع خلال پسته موجود در بازارتفاوت قیمت انواع خلال پسته موجود در ایران بستگی به کیفیت و کمیت آن دارد . قیمت خلال پسته کرمان بسیار خوب و قابل توجه است و آمار فروش خوبی دارد. کرمان جزو مناطقی است که محصول پسته در آن به خوبی به عمل می آید.

برای سفارش دادن پسته و خلال آن می توان به آسانی و بدون دغدغه خاطر با مراکز معتبر اینترنتی تماس گرفت .

الان و در حال حاضر قیمت خلال پسته در بازار ایران کیلویی بالغ بر ۱۲۰ الی ۱۶۰ تومان تخمین زده است  البته با توجه به کاهش استطاعت مالی مردم کاملا طبیعی است که  خرید و فروش خلال پسته  و دیگر اقلام نیز هم کاهش پیدا میکند.

در حال حاضر پسته اکبری در نوع شور آن کیلویی ۵۴ هزار تومان به فروش می رسد و این در حالی است که نوع خام آن تا کیلویی ۴۶ هزار تومان به مشتریان عرضه می شود .

طبیعت ما انسان ها طوری است که دوست داریم همه چیزمان عالی باشد اما با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم ها و گرانی ها قاعدتا باید اول به جیب مان نگاه کنیم و با توجه به وسعمان محصول مورد نظر را خریداری نمائیم. با این حال در تمام مراحل زندگی فقط باید گفت شکر ایزد منان 

مطلب پیشنهادی

صادرات مغز پسته دندانه از طریق سایت مرکز خرید و فروش مغز پسته

صادرات مغز پسته دندانه از طریق سایت مرکز خرید و فروش مغز پسته

مغز پسته دندانه یکی از کالاهای صادراتی و ارز آور غیر نفتی محسوب می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما