" alt="کوشا دانه " style=" position: fixed; top: 0; z-index: 100; max-width: 100%;">
خانه / بنه / فروش بنه سبز به صورت عمده

فروش بنه سبز به صورت عمده

به بنه سبز پسته کوهی هم می گویند و دارای خواص بسیاری برای درمان بیماری ها می باشد. خواص این بنه سبز با پسته آجیل برابر است. خرید و فروش بنه سبز به صورت عمده در اکثر شهرها، در بازار انجام می شود. کارخانجات این محصول، بعد از چیدن و تمیز کردن آن ها، بنه ها را بسته بندی و به بازار فروش عرضه می کنند. قیمت مغز بنه از خود آن گرانتر است. خرید عمده بنه برای مشتریان به صرفه ترین راه است. 

فروش بنه سبز به صورت عمده

همه چیز درباره بنه سبز

همه چیز درباره بنه سبز بنه سبز در دل طبیعت رشد می کند و دارای خواص درمانی بسیاری می باشد. فواید این محصول به حدی زیاد می باشد که از آن به عنوان مروارید سبز نام برده می شود. 

در تولید بنه سبز هیچ گونه کود و مواد شیمیایی به کار نمی رود این محصول در طبیعت دست نخورده به بار می‌ نشیند.

از خاصیت مغز بنه این است که مقاومت بدن را در برابر بیماری های عفونی و میکروبی بالا می برد. همچنین با مصرف این مغز کبد پاک سازی می شود و باعث افزایش کارایی کبد می شود. 

بنه دارای طبع خیلی  گرم می باشد و برای افراد سرد مزاج خیلی مفید می باشد. 

ویژگی های مثبت بنه سبز

ویژگی های مثبت بنه سبز فواید استفاده از بنه سبز بسیار زیاد می باشد. از این محصول در انواع غذاهای محلی و همچنین بو داده ان در آجیل استفاده می شود. همچنین از روغن آن در آشپزی استفاده می شود. 

از خواص بنه سبز می توان به درمان کم خونی و تقویت ساقه و پیاز مو، کاهش میزان کلسترول و قند خون، تقویت معده و از بین بردن کرم های معده اشاره کرد. همچنین به دلیل دارا بودن ویتامین E خاصیت آنتی بیوتیکی دارد. 

استفاده از مغز بنه جهت تقویت نیروی جنسی موثر می باشد. همچنین برای کسانی که نرمی استخوان دارند می توانند با مصرف بنه مشکل خود را رفع کنند. 

بنه به دلیل داشتن ویتامین های مختلف باعث تقویت اعصاب می شود همچنین از پوکی استخوان جلوگیری می کند و برای درمان  تکرار ادرار موثر می باشد. 

یکی از ویژگی های مثبت بنه درمان زخم های روی پوست می باشد. این میوه التهابات را کم می کند و در درمان زخم ها موثر می باشد. 

با اضافه کردن بنه به روغن زیتون می توان خارش پوستی و ترک را درمان کرد. با استفاده از این میوه می توان یک ماسک عالی برای پوست درست کرد. 

بنه سبز به دلیل دارا بودن کالری فراوان برای اضافه وزن خیلی موثر می باشد. افراد می توانند آن را با بادام زمینی و شکر مخلوط و میل کنند تا چاق شوند. 

افراد مسن می توانند با خوردن حلوای بنه از آلزایمر پیشگیری کنند و در تقویت حافظه هم خیلی موثر می باشد. 

بسته بندی و فروش بنه سبز

بسته بندی و فروش بنه سبز کارخانجات بسته بندی بنه سبز در کشور این محصول با ارزش را با دستگاه مغزگیری می کنند و در بسته بندی های مختلف و با وزن های مختلف عرضه می کنند. 

همانطور که گفتیم که مغز بنه سبز  به دلیل کوچیک بودن اندازه آن و سخت بودن پوست آن به آسانی خارج نمی شود به همین دلیل قیمت مغز از خود آن بیشتر است. هرچقدر اندازه مغز درشت تر باشد کیفیت آن بیشتر است. 

در هنگام خشک کردن مغز بنه باید دقت کنیم که رطوبت در آن باقی نماند چون باعث کپک زدگی و فاسد شدن آن می شود. 

خرید و فروش این محصول در کشور ما به دلیل فواید زیاد ان رونق خوبی دارد. بنه سبز نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر جزء کسب و کارهای پر سود به حساب می آید. 

این محصول به دلیل خواص دارویی و درمانی فراوانی که دارد به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. کشورهای زیادی هستند که این محصول را هم تولید و هم صادرات می کنند. 

مطلب پیشنهادی

تولید مغز بنه وارداتی در ایران

مغز بنه وارداتی یک از انواع آجیل های موجود در بازار است. ویژگی های زیادی که این پسته بنه دارد باعث شده است مشتری های زیادی داشته باشد. معمولا در مراکز عمده فر

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما