کوشا دانه
خانه / پسته / خرید پسته کوهی نر با قیمت مناسب

خرید پسته کوهی نر با قیمت مناسب

پسته کوهی نر به خوراکی مقوی و با ارزش گفته می شود که در مناطق کوهستانی رشد می نمایند. این محصول ها به صورت خودرو می باشند و از هیچ گونه مواد های شیمیایی برای رشد آن ها استفاده نمی گردد. با توجه به این که این نمونه ها دارای فواید بسیار زیادی می باشند خرید آن ها افزایش پیدا کرده است. این امر موجب شده است تا مرکز های خرید بسیار زیادی در شهر های مختلف کشور راه اندازی گردند. برخی از افراد با مراجعه کردن به مرکز های با اعتبار انواع این خوراکی ها را با قیمتی مناسب به صورت عمده تهیه می کنند.

خرید پسته کوهی نر با قیمت مناسب

همه چیز درباره پسته کوهی نر

همه چیز درباره پسته کوهی نرعده ای زیادی در دنیا وجود دارند که درباره پسته کوهی اطلاعات کمی دارند. این درخت دارای ارتفاع های متفاوتی است که معمولا در کوه ها می رویند. این گیاه دارای گونه های متنوعی است که هر کدام از گلبرگ های مشخصی برخوردار می باشند. عمر این درخت طولانی است و در فصل پاییز میوه می دهد. این مغز دارای خاصیت های بیشماری است که به درمان بیماری ها کمک فراوانی می نماید. این محصول به قدری روغنی است که بیشتر کارخانه های تولیدی از آن برای تولید مواد های غذایی مفید استفاده می نمایند.

در برخی از مناطق کشور از این دانه ها در غذا های خود به وفور استفاده می کنند. زیرا اعتقاد دارند که این خوراکی ها سرشار از ویتامین ها زیادی می باشند. از دیگر خواص این نمونه می توان به: پاکسازی کبد، درمان کم خونی، آرام کردن کمر درد و سایر موارد دیگر اشاره کرد.

مصارف مختلف پسته کوهی نر

مصارف مختلف پسته کوهی نرپسته کوهی نر یکی از تنقلات مغذی است که اکثر خانواده های ایرانی آن را به صورت خام و بو داده شده مصرف می کنند. این خوراکی دارای خاصیت های زیادی است که باعث شده تا اکثر مردم آن را استفاده کنند. این محصول ها دارای مصارف مختلف می باشند که در زیر به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

  • از روغن این نمونه برای تولید کردن ماده های غذایی زیادی بهره می برند. زیرا یکی از طبیعی ترین روغن های موجود در طبیعت است.
  • در طب سنتی از این گیاه برای تولید کردن دارو های گیاهی استفاده می کنند.
  • از مشتقات این محصول برای تولید کردن چسب مرکبات چاپ روزنامه های بهره زیادی می برند.
  • به صورت خام به عنوان نوعی آجیل در مناسبت های گوناگون مصرف می شود.
  • دارای فواید زیادی است که در داروسازی نیز از آن استفاده های زیادی می کنند.

آخرین قیمت پسته کوهی نر

آخرین قیمت پسته کوهی نرقیمت پسته کوهی بسته به نوع، منطقه جغرافیایی کشت شده، ریز یا درشت بودن آن، میزان عرضه و تقاضا، طعم، بو، میزان واردات و صادرات و بسیاری از عوامل های مهم دیگری که بر روی قیمت گذاری آن موثر هستند، متفاوت است. هر ساله شرکت کل بازرگانی کشور لیست قیمت تمامی این نمونه ها را بر اساس درجه کیفی که دارند را تعیین نموده و در اختیار تمامی مرکز های فروش در اقصی نقاط ایران قرار می دهند.

آخرین قیمت این محصول ها نشان دهنده این موضوع است که در سال های اخیر نرخ این کالا ها بنا به دلایل سیاسی و اقتصادی حاکم بر جامعه همانند: تورم و تحریم دچار نوسان های شدیدی شده است و نمی توان نرخ ثابت و شمخص شده ای را برای آن ها عنوان کرد. با این تفاسیر هنوز هم در بعضی از شهرستان ها مرجع هایی وجود دارند که انواع این اجناس را با مناسب ترین قیمت در اختیار خریدار های خود قرار می دهند. این نکته را بایستی در نظر گرفت که هر چه میزان توزیع و عرضه این کالا ها در بازار داخلی به صورت عمده و بسته بندی بیشتر گردد قیمت آن کاهش پیدا خواهد کرد. به همین منظور در ایام خاصی از سال دولت خود اقدام به پخش بیشمار این محصولات می نماید.

مطلب پیشنهادی

خرید دسته اول انواع مغز پسته با قیمت مناسب

خرید دسته اول انواع مغز پسته با قیمت مناسب

آیا می­دانستید که  مغز پسته از پرطرف­دارترین مغزها و اعضا آجیل به حساب می آید؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما