" alt="کوشا دانه " style=" position: fixed; top: 0; z-index: 100; max-width: 100%;">
خانه / پسته / خرید پسته کوهی صادراتی در ایران

خرید پسته کوهی صادراتی در ایران

خرید پسته کوهی صادراتی به دلیل کیفیت و طعم بی نظیر آن در کشورمان رشد کرده و پیشرفت خوبی داشته است. صادرات پسته کوهی شیراز به سایر کشور های دیگر، درآمد خوبی برای شرکت های تولیدی کشورمان داشته است. 

خرید پسته کوهی صادراتی در ایران

همه چیز درباره پسته کوهی صادراتی

همه چیز درباره پسته کوهی صادراتی  هیچ یک یا بیشتر از آن ، دقیقاً ۴۹ پسته در روز چیزی نیست که انجمن قلب آمریکا – حداکثر مرجع در قلب و عروق در آمریکا – توصیه می کند از مزایای سالم قلب این میوه لذت ببرید.  علاوه بر این، آنها به دلیل قدرت سیری زیاد (که البته همیشه در اعتدال مصرف می شود) آن را جزء بهترین غذاها برای رژیم کاهش وزن قرار می دهند.

 از جمله مزایای بسیار آن، ما دلایلی را ذکر می کنیم که چرا باید از امروز در رژیم غذایی خود قرار دهید: همانطور که گفتیم ایده آل است که در رژیم لاغری به عنوان یک میان وعده سالم قرار دهید.  از آنجا که آنها به دلیل اثر سیری آن به کنترل وزن کمک می کنند.  مقدار توصیه شده روزانه ۳۰ گرم است (یعنی ۴۹ واحد) که به معنی سهم حدود ۱۳۰ کیلو کالری است.

 این یک ماده غذایی اساسی است که به دلیل تعداد فوایدی که مصرف آن برای بدن به همراه دارد بخشی از هرم غذایی رژیم مدیترانه ای است. به دلیل داشتن فیبر زیاد، آنها غذایی هستند که به جلوگیری از یبوست کمک می کنند. این اثرات اثبات شده در پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی دارد. از آنجا که سرشار از چربیهای اشباع نشده است و باعث کاهش سطح کلسترول می شود.

 پسته ها حاوی ویتامین ها، به ویژه ویتامین E و برخی ویتامین های گروه B، مواد معدنی و سایر مواد مغذی با خاصیت آنتی اکسیدانی هستند. از جمله موارد دیگر به پیری پوست کمک می کند. آنها به دلیل داشتن پتاسیم و منیزیم، استرس را کاهش می دهند. مشارکت آن در فسفر باعث می شود که پسته به عنوان یک ماده غذایی ضروری برای سلامتی دندان ها شناخته شود.

راهنمای تشخیص پسته کوهی صادراتی

راهنمای تشخیص پسته کوهی صادراتی پسته یکی از آجیل ها محسوب می شود که بیشترین فیبر و انرژی را ارائه می دهد و بقیه فواید آن ممکن است شما را شگفت زده کند.  بهینه سازی عملکرد می تواند در رشته ها یا فعالیت های مختلفی که در طول روز انجام می شود، حاصل شود.  حاوی پروتئین ها، ویتامین ها، مواد معدن، آنتی اکسیدان ها ، سلنیوم و اسیدهای چرب است. این می تواند به جلوگیری از سرطان و دیابت کمک کند.  کلسترول را کاهش می دهد.  از اکسیداسیون سلول جلوگیری می کند، بنابراین پیری را به تاخیر می اندازد. استرس مبارزه با؛  احساس سیری به بدن می دهد.  به ترانزیت روده کمک می کند. حالت قلب و عروق را بازسازی می کند و آخرین نکته کم اهمیت به شما در کاهش وزن کمک می کند.

 مصرف بخش کمی از این میوه مقدار دقیق منیزیم ، پتاسیم و آهن مورد نیاز بدن را به شما می دهد.

خرید و فروش انواع پسته کوهی صادراتی در ایران

خرید و فروش انواع پسته کوهی صادراتی در ایران  به کاهش شاخص توده بدنی کمک می کند: مصرف منظم وعده های کنترل شده پسته به عنوان میان وعده می تواند باعث کاهش شاخص توده بدنی در رژیم های کم کالری شود. پوسته پسته به کاهش کل کالری مصرفی کمک می کند: روند پوسته پوسته شدن این میوه خشک باعث کاهش مصرف می شود و تجسم پوسته های خالی به عنوان یک سیگنال بصری برای مصرف کننده عمل می کند.

 احساس سیری را افزایش می دهد: شواهد علمی تأیید می کند که همه آجیل ها به دلیل داشتن فیبر موجود در آن، احساس سیری می کنند، گرسنگی را سرکوب می کنند و نیاز به پرخوری را کاهش می دهند. حاوی کیلو کالری های کمتری، فیبر و پروتئین های گیاهی بیشتری در هر وعده است: به طور خاص شامل ۱۶۴ کیلو کالری، ۲٫۹ گرم فیبر و ۵٫۹ پروتئین است. آجیل در کاهش خطر چاقی نقش دارد.

مطلب پیشنهادی

خرید دسته اول انواع مغز پسته با قیمت مناسب

خرید دسته اول انواع مغز پسته با قیمت مناسب

آیا می­دانستید که  مغز پسته از پرطرف­دارترین مغزها و اعضا آجیل به حساب می آید؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما