" alt="کوشا دانه " style=" position: fixed; top: 0; z-index: 100; max-width: 100%;">
خانه / خلال پسته / خرید مستقیم خلال پسته اعلا ارزان

خرید مستقیم خلال پسته اعلا ارزان

خرید مستقیم خلال پسته اعلا ارزان را می توان از نمایندگی آن به صورت مستقیم خریداری کرد . یا به صورت اینترنتی از طریق وب اینترنتی آن خرید کرد در کل خرید از تولید کننده یا نمایندگی به دلیل مستقیم بودن بسیار با صرفه بوده

خرید مستقیم خلال پسته اعلا ارزان

خلال پسته اعلا چه خصوصیاتی دارد؟

خلال پسته اعلا چه خصوصیاتی دارد؟ با توجه به اینکه می دانیم خلال پسته اعلا یکی از گران ترین و خوشمزه ترین فرآورده های پسته می باشد.خلال پسته درجه یک در بیشتر نقاط ایران تولید می شود. در این نوع خلال پسته از بهترین مغز استفاده می شود. کیفیت خلال پسته، بسته به میزان سبز رنگ خلال، سالم بودن، اندازه، طعم و روغن آن متفاوت می باشد.شهر قزوین و رفسنجان تولیدکننده اصلی پسته و خلال پسته اعلا و مرغوب می باشند .خلال پسته اعلا را می توان به سبز رنگ بودن، کشیده بودن، تازگی و….اشاره کرد. مهمترین ویژگی خلال پسته عطر بو پسته می باشد. 

خلال پسته در بسته بندی های متنوع

خلال پسته در بسته بندی های متنوعبا توجه به این که می دانیم پسته یکی از بهترین و پر مصرف ترین تولید استراتژیک کشاورزی ایران می باشد. حجم صادرات پسته و خلال پسته ایران بسیار زیاد می باشد. از نظر مالی تقریبا اولین رتبه بعد از صادرات نفت را دارا می باشد. یکی از زمینه های صادراتی که ارزش افزودن بسیار بالایی دارد و برای نشان دادن تولیدات ایرانی به بازار جهانی موثر می باشد.  بسته بندی خلال پسته با برند های معتبر و در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ می باشد. بسته بندی در ابعاد کوچک سود آوری فراوانی برای فروشنده به همراه دارد. و صادرات پسته و خلال پسته از نظر اقتصادی سودمند خواهد بود ارز به همراه دارد. همچنین نام برند و بسته بندی های ایرانی در بازار های دنیا شناخته تر می شود.خلال پسته، در بسته بندی های متنوع بسته بندی می شوند که شامل موارد زیر می باشد.انواع بسته بندی خلال پسته با لفافه آلومینیومی یا سلفون، انواع بسته بندی پسته با وکیوم های یک کیلو تا ۵کیلوگرم ، بسته بندی مقوایی با لایه لمینت شفاف برای پسته ، ظرف پت برای پسته ،بسته بندی کارتن شدت پسته ، خلال پسته در بسته بندی متنوع با اندازه های مختلف در بازار عرضه می شوند.

مرکز پخش خلال پسته اعلا

مرکز پخش خلال پسته اعلااز مرکز پخش خلال پسته را چه به صورت حضوری یا بصورت آنلاین در اندازه و ابعاد و بسته بندی های متنوع به صورت عمده و جزء خریداری کرد.از جمله یکی از مراکز فروش خلال پسته مرغوب قزوین می باشد که مرغوب ترین خلال پسته ها را به صورت بسته بندی عمده ۵تا ۱۰کیلوی  از سمت مرکز پخش در سراسر کشور عرضه می کند. از جمله از مهمترین فراورده های پسته می توان به خلال پسته اشاره نمود که در صنایع غذایی گوناگون به دلیل طعم مزه بی نظیرش و برای تزئین مواد خوراکی به کار می رود از جمله شله زرد و حلوا می باشد. انواع مختلفی از خلال پسته در بازار عرضه می شود که با توجه به رنگ، اندازه بسته بندی، درصد چربی موجود سطح کیفیتی متفاوتی دارند. اما مرغوب ترین نمونه خلال پسته در شهرستان قزوین تولید می گردد که به خاطر رنگ خوبی که دارد مشهور است. بیشتر شیرینی پزی ها،  هتل ها،  رستوران ، کافی شاپ ها…خرید خود را از فروشگاه های اینترنتی ‌، وب سایت ها به صورت عمده انجام میدهند. بیشتر خلال پسته ها به صورت بسته بندی ۵ یا ۱۰کیلوگرمی بسته بندی و به فروش می رسد سفارش مشتری در کمترین زمان بدون هیچ مشکلی به دست مشتری می رسد. توزیع مستقیم خلال پسته به سود خریداران شده است ؛چون  می توانند با قیمت پایینی اقدام به خرید خلال پسته کنند خلال پسته به دلیل کارایی بالایی که دارد که مورد استقبال مردم بوده است. مصرف کنندگان آن را می توانند بدون واسطه از بسیاری فروشگاههای مجازی خریداری کنند.

مطلب پیشنهادی

صادرات مغز پسته دندانه از طریق سایت مرکز خرید و فروش مغز پسته

صادرات مغز پسته دندانه از طریق سایت مرکز خرید و فروش مغز پسته

مغز پسته دندانه یکی از کالاهای صادراتی و ارز آور غیر نفتی محسوب می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما